İçeriğe geç
Giriş yap

Augsburg - Eintracht Frankfurt

BundesligaBundesliga30. Hafta
AugsburgAugsburg

Augsburg 0, Eintracht Frankfurt 0

Maç sonu
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt

Maçı Skorjin'le değerlendir

Çok yakında

Skorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.

  • Maç nasıl geçti?
  • Hak edilen sonuç mu?
  • Öne çıkan oyuncular
  • Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kadrolar

Augsburg3-4-2-1

  • 1Finn Dahmen
  • 5Chrislain Matsima
  • 6Jeffrey Gouweleeuw
  • 16Cedric Zesiger
  • 11Marius Wolf
  • 17Kristijan Jakic
  • 19Frank Onyeka
  • 13Dimitrios Giannoulis
  • 36Mert Kömür
  • 20Alexis Claude
  • 9Samuel Essende
Yedekler (9)
  • 24Fredrik Jensen
  • 37Mergim Berisha
  • 44Henri Koudossou
  • 21Phillip Tietz
  • 22Nediljko Labrovic
  • 31Keven Schlotterbeck
  • 3Mads Valentin Pedersen
  • 40Noahkai Banks
  • 8Elvis Rexhbecaj

Eintracht Frankfurt4-4-2

  • 1Kevin Trapp
  • 13Rasmus Kristensen
  • 35Tuta
  • 4Robin Koch
  • 3Arthur Theate
  • 8Fares Chaibi
  • 16Hugo Larsson
  • 15Ellyes Skhiri
  • 21Nathaniel Brown
  • 30Michy Batshuayi
  • 11Hugo Ekitike
Yedekler (9)
  • 36Ansgar Knauff
  • 19Jean Bahoya
  • 34Nnamdi Collins
  • 33Jens Grahl
  • 5Aurèle Amenda
  • 20Can Uzun
  • 6Oscar Højlund
  • 17Elye Wahi
  • 9Igor Matanovic

Eksik oyuncular

Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.

Augsburg

  • Arne Maier

Eintracht Frankfurt

  • Jessic Ngankam

Olaylar

  1. 46', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Fares Chaibi girdi, Jean Bahoya çıktıEintracht Frankfurt
  2. 46', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Michy Batshuayi girdi, Ansgar Knauff çıktıEintracht Frankfurt
  3. 56', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Arthur Theate girdi, Nnamdi Collins çıktıEintracht Frankfurt
  4. 61', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Samuel Essende girdi, Mergim Berisha çıktıAugsburg
  5. 61', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Mert Kömür girdi, Fredrik Jensen çıktıAugsburg
  6. 72', Sarı kart, deplasman
    Nnamdi CollinsEintracht Frankfurt
  7. 79', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Marius Wolf girdi, Henri Koudossou çıktıAugsburg
  8. 79', Sarı kart, deplasman
    Dino ToppmöllerEintracht Frankfurt
  9. 81', Sarı kart, ev sahibi
    Frank OnyekaAugsburg
  10. 83', Sarı kart, ev sahibi
    Mergim BerishaAugsburg
  11. 86', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Alexis Claude girdi, Phillip Tietz çıktıAugsburg

İstatistikler

Genel

%45
Topla oynama
%55
0.84
Beklenen gol (xG)
1.13
13
Toplam şut
8
2
İsabetli şut
5
3
Korner
9

Hücum

0.68
İsabetli şut xG (xGOT)
1.44
0.70
Açık oyun xG
0.99
0.14
Duran top xG
0.14
9
İsabetsiz şut
2
2
Engellenen şut
1
9
Ceza sahası içinden şut
8
4
Ceza sahası dışından şut
0
23
Rakip ceza sahasında topla buluşma
20
4
Ofsayt
1
7
Başarılı çalım
7
%32
Çalım başarısı
%54

Pas

406
Pas
487
%82
Pas isabeti
%84
36
Uzun pas
19
%50
Uzun pas isabeti
%40
4
Orta
7
%50
Orta isabeti
%32
171
Rakip yarı sahada pas
173
161
Kendi yarı sahasında pas
235

Savunma ve mücadele

15
Müdahale
29
10
Top kesme
5
23
Uzaklaştırma
25
2
Blok
2
4
Kaleci kurtarışı
2
37
Kazanılan ikili mücadele
59
%42
İkili mücadele başarısı
%58
7
Kazanılan hava topu
17
%29
Hava topu başarısı
%71

Disiplin

6
Faul
8
2
Sarı kart
1
0
Kırmızı kart
0

Maç özeti

Augsburg ile Eintracht Frankfurt golsüz berabere kaldı.

  • Topla oynama: Eintracht Frankfurt %55, Augsburg %45.
  • Şut: Augsburg 13 (2 isabetli), Eintracht Frankfurt 8 (5 isabetli).
  • Pozisyon üretimi dengeliydi (xG 0.84 - 1.13).
  • Sarı kart: 4.
  • Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Finn Dahmen (Augsburg, 8.5).
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80