İçeriğe geç
Giriş yap

FK Crvena Zvezda - Lille

Avrupa LigiAvrupa Ligi4. Hafta
FK Crvena ZvezdaFK Crvena Zvezda
  • Marko Arnautovic 85' (penaltı)

FK Crvena Zvezda 1, Lille 0

Maç sonu
LilleLille

Maçı Skorjin'le değerlendir

Çok yakında

Skorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.

  • Maç nasıl geçti?
  • Hak edilen sonuç mu?
  • Öne çıkan oyuncular
  • Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kadrolar

FK Crvena Zvezda4-2-3-1

  • 1Matheus
  • 66Young-Woo Seol
  • 30Franklin Uchenna
  • 13Milos Veljkovic
  • 23Nair Tiknizyan
  • 33Rade Krunic
  • 21Timi Elsnik
  • 49Nemanja Radonjic
  • 20Tomas Handel
  • 4Mirko Ivanic
  • 89Marko Arnautovic
Yedekler (12)
  • 22Vasilije Kostov
  • 17Bruno Duarte
  • 7Milson
  • 10Aleksandar Katai
  • 77Ivan Gutesa
  • 18Omri Glazer
  • 71Adem Avdic
  • 24Nikola Stankovic
  • 5Rodrigao
  • 25Stefan Lekovic
  • 6Mahmudu Bajo
  • 19Aleksa Damjanovic

Lille4-2-3-1

  • 1Berke Özer
  • 22Tiago Santos
  • 18Chancel Mbemba
  • 23Aissa Mandi
  • 24Calvin Verdonk
  • 32Ayyoub Bouaddi
  • 6Nabil Bentaleb
  • 14Marius Broholm
  • 17Ngal Ayel Mukau
  • 27Felix Correia
  • 29Hamza Igamane
Yedekler (12)
  • 12Thomas Meunier
  • 7Matias Fernandez-Pardo
  • 9Olivier Giroud
  • 10Hákon Arnar Haraldsson
  • 15Romain Perraud
  • 16Arnaud Bodart
  • 50Samy Merzouk
  • 38Maxima Goffi
  • 21Benjamin André
  • 28Ugo Raghouber
  • 11Osame Sahraoui
  • 35Soriba Diaoune

Eksik oyuncular

Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.

FK Crvena Zvezda

  • Shavy Babicka

Lille

  • Ethan Mbappé
  • Nathan Ngoy
  • Ousmane Touré

Olaylar

  1. 18', Sarı kart, ev sahibi
    Nemanja RadonjicFK Crvena Zvezda
  2. 66', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Tomas Handel girdi, Vasilije Kostov çıktıFK Crvena Zvezda
  3. 66', Sarı kart, ev sahibi
    Marko ArnautovicFK Crvena Zvezda
  4. 67', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Felix Correia girdi, Matias Fernandez-Pardo çıktıLille
  5. 67', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Tiago Santos girdi, Thomas Meunier çıktıLille
  6. 67', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Hamza Igamane girdi, Olivier Giroud çıktıLille
  7. 81', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Ngal Ayel Mukau girdi, Hákon Arnar Haraldsson çıktıLille
  8. 84', Sarı kart, deplasman
    Berke ÖzerLille
  9. 85', Gol, ev sahibi
    Marko Arnautovic (penaltı)FK Crvena Zvezda
  10. 86', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Calvin Verdonk girdi, Romain Perraud çıktıLille
  11. 88', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Marko Arnautovic girdi, Bruno Duarte çıktıFK Crvena Zvezda
  12. 88', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Mirko Ivanic girdi, Milson çıktıFK Crvena Zvezda
  13. 90+1', Sarı kart, ev sahibi
    MatheusFK Crvena Zvezda
  14. 90+2', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Nemanja Radonjic girdi, Aleksandar Katai çıktıFK Crvena Zvezda
  15. 90+3', Sarı kart, deplasman
    Matias Fernandez-PardoLille
  16. 90+7', Sarı kart, deplasman
    Romain PerraudLille
  17. 90+7', Sarı kart, deplasman
    Nabil BentalebLille

İstatistikler

Genel

%40
Topla oynama
%60
1.71
Beklenen gol (xG)
1.58
11
Toplam şut
11
3
İsabetli şut
3
5
Korner
3

Hücum

2.02
İsabetli şut xG (xGOT)
0.87
0.33
Açık oyun xG
1.52
0.58
Duran top xG
0.06
5
İsabetsiz şut
6
3
Engellenen şut
2
10
Ceza sahası içinden şut
7
1
Ceza sahası dışından şut
4
25
Rakip ceza sahasında topla buluşma
32
3
Ofsayt
0
2
Başarılı çalım
9
%17
Çalım başarısı
%50

Pas

353
Pas
551
%75
Pas isabeti
%86
29
Uzun pas
38
%52
Uzun pas isabeti
%58
3
Orta
0
%21
Orta isabeti
%0
107
Rakip yarı sahada pas
256
158
Kendi yarı sahasında pas
217

Savunma ve mücadele

16
Müdahale
13
14
Top kesme
6
40
Uzaklaştırma
15
2
Blok
3
3
Kaleci kurtarışı
2
44
Kazanılan ikili mücadele
49
%45
İkili mücadele başarısı
%55
12
Kazanılan hava topu
10
%55
Hava topu başarısı
%45

Disiplin

17
Faul
15
3
Sarı kart
4
0
Kırmızı kart
0

Maç özeti

FK Crvena Zvezda, Lille karşısında 1-0 kazandı.

  • Gol: 85. dk Marko Arnautovic (penaltı; FK Crvena Zvezda).
  • Topla oynama: Lille %60, FK Crvena Zvezda %40.
  • Şut: FK Crvena Zvezda 11 (3 isabetli), Lille 11 (3 isabetli).
  • Pozisyon üretimi dengeliydi (xG 1.71 - 1.58).
  • Sarı kart: 7.
  • Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Matheus (FK Crvena Zvezda, 8.4).
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80