İçeriğe geç
Giriş yap

Fulham - Wolverhampton Wanderers

Premier LigPremier Lig13. Hafta
FulhamFulham
  • Alex Iwobi 7'
  • Willian 59' (penaltı)
  • Willian 90+4' (penaltı)

Fulham 3, Wolverhampton Wanderers 2

Maç sonu
Wolverhampton WanderersWolverhampton Wanderers
  • Matheus Cunha 22'
  • Hee-Chan Hwang 75' (penaltı)

Maçı Skorjin'le değerlendir

Çok yakında

Skorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.

  • Maç nasıl geçti?
  • Hak edilen sonuç mu?
  • Öne çıkan oyuncular
  • Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kadrolar

Fulham4-2-3-1

  • 17Bernd Leno
  • 21Timothy Castagne
  • 3Calvin Bassey
  • 13Tim Ream
  • 33Antonee Robinson
  • 6Harrison Reed
  • 10Tom Cairney
  • 22Alex Iwobi
  • 18Andreas Pereira
  • 20Willian
  • 7Raul Jiménez
Yedekler (9)
  • 30Carlos Vinicius
  • 8Harry Wilson
  • 4Tosin Adarabioyo
  • 28Sasa Lukic
  • 1Marek Rodak
  • 12Fodé Ballo
  • 2Kenny Tete
  • 38Luke Harris
  • 14Bobby Reid

Wolverhampton Wanderers3-5-2

  • 1José Sá
  • 4Santiago Bueno
  • 23Max Kilman
  • 24Toti Gomes
  • 22Nélson Semedo
  • 27Jean-Ricner Bellegarde
  • 5Mario Lemina
  • 8Joao Gomes
  • 3Rayan Ait Nouri
  • 11Hee-Chan Hwang
  • 12Matheus Cunha
Yedekler (9)
  • 2Matt Doherty
  • 18Sasa Kalajdzic
  • 20Tommy Doyle
  • 25Daniel Bentley
  • 17Hugo Bueno
  • 19Jonny Otto
  • 6Boubacar Traore
  • 21Pablo Sarabia
  • 9Fabio Silva

Eksik oyuncular

Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.

Fulham

Eksik oyuncu bilgisi yok.

Wolverhampton Wanderers

  • Enso Gonzalez
  • Jørgen Strand Larsen
  • Ki-Jana Hoever

Olaylar

  1. 7', Gol, ev sahibi
    Alex IwobiAsist: assist by Antonee RobinsonFulham
  2. 19', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Rayan Ait Nouri girdi, Matt Doherty çıktıWolverhampton Wanderers
  3. 19', Sarı kart, ev sahibi
    Tim ReamFulham
  4. 22', Gol, deplasman
    Matheus CunhaAsist: assist by Jean-Ricner BellegardeWolverhampton Wanderers
  5. 33', Sarı kart, deplasman
    Joao GomesWolverhampton Wanderers
  6. 59', Gol, ev sahibi
    Willian (penaltı)Fulham
  7. 62', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Jean-Ricner Bellegarde girdi, Sasa Kalajdzic çıktıWolverhampton Wanderers
  8. 75', Gol, deplasman
    Hee-Chan Hwang (penaltı)Wolverhampton Wanderers
  9. 76', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Raul Jiménez girdi, Carlos Vinicius çıktıFulham
  10. 76', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Andreas Pereira girdi, Harry Wilson çıktıFulham
  11. 83', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Matheus Cunha girdi, Tommy Doyle çıktıWolverhampton Wanderers
  12. 84', Sarı kart, deplasman
    Mario LeminaWolverhampton Wanderers
  13. 88', Sarı kart, ev sahibi
    Carlos ViniciusFulham
  14. 90+4', Gol, ev sahibi
    Willian (penaltı)Fulham
  15. 90+5', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Willian girdi, Tosin Adarabioyo çıktıFulham
  16. 90+5', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Tom Cairney girdi, Sasa Lukic çıktıFulham

İstatistikler

Genel

%60
Topla oynama
%40
2.90
Beklenen gol (xG)
1.35
12
Toplam şut
10
6
İsabetli şut
6
6
Korner
2

Hücum

3.35
İsabetli şut xG (xGOT)
1.79
1.27
Açık oyun xG
0.53
0.05
Duran top xG
0.03
3
İsabetsiz şut
4
3
Engellenen şut
0
6
Ceza sahası içinden şut
7
6
Ceza sahası dışından şut
3
26
Rakip ceza sahasında topla buluşma
25
1
Ofsayt
1
4
Başarılı çalım
5
%50
Çalım başarısı
%38

Pas

639
Pas
432
%84
Pas isabeti
%75
29
Uzun pas
11
%53
Uzun pas isabeti
%19
4
Orta
2
%22
Orta isabeti
%33
241
Rakip yarı sahada pas
89
298
Kendi yarı sahasında pas
236

Savunma ve mücadele

17
Müdahale
11
16
Top kesme
4
14
Uzaklaştırma
22
0
Blok
3
4
Kaleci kurtarışı
3
45
Kazanılan ikili mücadele
34
%55
İkili mücadele başarısı
%45
11
Kazanılan hava topu
6
%65
Hava topu başarısı
%35

Disiplin

13
Faul
13
2
Sarı kart
2
0
Kırmızı kart
0

Maç özeti

Fulham, Wolverhampton Wanderers karşısında 3-2 kazandı.

  • Goller: 7. dk Alex Iwobi (Fulham); 22. dk Matheus Cunha (Wolverhampton Wanderers); 59. dk Willian (penaltı; Fulham); 75. dk Hee-Chan Hwang (penaltı; Wolverhampton Wanderers); 90+4. dk Willian (penaltı; Fulham).
  • Topla oynama: Fulham %60, Wolverhampton Wanderers %40.
  • Şut: Fulham 12 (6 isabetli), Wolverhampton Wanderers 10 (6 isabetli).
  • Fulham galibiyeti pozisyon üretimiyle uyumluydu (xG 2.90 - 1.35).
  • Sarı kart: 4.
  • Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Willian (Fulham, 9.0).
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80