Girona - Deportivo Alaves
La LigaLa Liga12. Hafta
Girona- Viktor Tsigankov 16'
Girona 1, Deportivo Alaves 0
Maç sonu
Deportivo AlavesMaçı Skorjin'le değerlendir
Çok yakındaSkorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.
Kadrolar
Girona4-5-1
- 13Paulo GazzanigaKaleci
- 4Arnau MartinezSağ bek
- 12Vitor ReisSağ stoper
- 17Daley BlindSol stoper
- 24Álex MorenoSol bek
- 15Viktor TsigankovSağ orta saha
- 20Axel WitselSağ orta saha
- 23Iván MartinOrta saha
- 18Azzedine OunahiSol orta saha
- 21Bryan GilSol orta saha
- 19Vladyslav VanatForvet
Yedekler (12)
- 3Joel Roca
- 9Abel Ruiz
- 7Cristhian Stuani
- 2Hugo Rincon
- 22Jhon Solis
- 1Dominik Livakovic
- 25Vladyslav Krapyvtsov
- 31Antonio Salguero
- 28Gibert Jordana
- 11Thomas Lemar
- 8Cristian Portu
- 10Yaser Asprilla
Deportivo Alaves4-4-2
- 1Antonio SiveraKaleci
- 17Jonny OttoSağ bek
- 14Nahuel TenagliaSağ stoper
- 24Victor ParadaSol stoper
- 3Youssef EnriquezSol bek
- 20CalebeSağ orta saha
- 8Antonio BlancoOrta saha
- 4Denis SuárezOrta saha
- 10Carles AlenaSol orta saha
- 9Mariano DiazSağ kanat
- 11Antonio MartinezSol kanat
Yedekler (12)
- 18Jon Guridi
- 21Abderrahman Rebbach
- 7Carlos Vicente
- 29Diego Morcillo
- 19Pablo Ibánez
- 13Raul Fernández
- 30Carlos Ballestero
- 5Jon Pacheco
- 22Moussa Diarra
- 6Ander Guevara
- 23Carlos Protesoni
- 28Lander Pinillos
Eksik oyuncular
Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.
Girona
- Alejandro Francés
- Juan Carlos
- David Lopez
- Donny van de Beek
- Ricard Artero
Deportivo Alaves
- Nikola Maras
- Lucas Boye
Olaylar
- 16', Gol, ev sahibiViktor TsigankovAsist: assist by Bryan GilGironaViktor TsigankovAsist: assist by Bryan Gil16', Gol, ev sahibi
- 46', Oyuncu değişikliği, deplasmanMariano Diaz girdi, Jon Guridi çıktıDeportivo Alaves46', Oyuncu değişikliği, deplasmanMariano Diaz girdi, Jon Guridi çıktı
- 46', Oyuncu değişikliği, deplasmanCalebe girdi, Abderrahman Rebbach çıktıDeportivo Alaves46', Oyuncu değişikliği, deplasmanCalebe girdi, Abderrahman Rebbach çıktı
- 46', Oyuncu değişikliği, deplasmanCarles Alena girdi, Carlos Vicente çıktıDeportivo Alaves46', Oyuncu değişikliği, deplasmanCarles Alena girdi, Carlos Vicente çıktı
- 53', VAR, deplasmanAntonio BlancoDeportivo Alaves53', VAR, deplasmanAntonio Blanco
- 56', Sarı kart, deplasmanAbderrahman RebbachDeportivo Alaves56', Sarı kart, deplasmanAbderrahman Rebbach
- 63', Oyuncu değişikliği, ev sahibiBryan Gil girdi, Joel Roca çıktıGironaBryan Gil girdi, Joel Roca çıktı63', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 68', Sarı kart, deplasmanDenis SuárezDeportivo Alaves68', Sarı kart, deplasmanDenis Suárez
- 71', Oyuncu değişikliği, ev sahibiAzzedine Ounahi girdi, Abel Ruiz çıktıGironaAzzedine Ounahi girdi, Abel Ruiz çıktı71', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 71', Oyuncu değişikliği, ev sahibiVladyslav Vanat girdi, Cristhian Stuani çıktıGironaVladyslav Vanat girdi, Cristhian Stuani çıktı71', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 81', Oyuncu değişikliği, deplasmanDenis Suárez girdi, Diego Morcillo çıktıDeportivo Alaves81', Oyuncu değişikliği, deplasmanDenis Suárez girdi, Diego Morcillo çıktı
- 84', Sarı kart, deplasmanCarlos VicenteDeportivo Alaves84', Sarı kart, deplasmanCarlos Vicente
- 85', Oyuncu değişikliği, ev sahibiAxel Witsel girdi, Jhon Solis çıktıGironaAxel Witsel girdi, Jhon Solis çıktı85', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 85', Oyuncu değişikliği, ev sahibiViktor Tsigankov girdi, Hugo Rincon çıktıGironaViktor Tsigankov girdi, Hugo Rincon çıktı85', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 88', Oyuncu değişikliği, deplasmanYoussef Enriquez girdi, Pablo Ibánez çıktıDeportivo Alaves88', Oyuncu değişikliği, deplasmanYoussef Enriquez girdi, Pablo Ibánez çıktı
İstatistikler
Genel
- %52
- Topla oynama
- %48
- 0.85
- Beklenen gol (xG)
- 1.84
- 10
- Toplam şut
- 14
- 2
- İsabetli şut
- 5
- 6
- Korner
- 1
Hücum
- 0.65
- İsabetli şut xG (xGOT)
- 0.82
- 0.71
- Açık oyun xG
- 1.39
- 0.15
- Duran top xG
- 0.45
- 4
- İsabetsiz şut
- 7
- 4
- Engellenen şut
- 2
- 6
- Ceza sahası içinden şut
- 10
- 4
- Ceza sahası dışından şut
- 4
- 27
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 18
- 1
- Ofsayt
- 3
- 10
- Başarılı çalım
- 3
- %59
- Çalım başarısı
- %25
Pas
- 507
- Pas
- 463
- %88
- Pas isabeti
- %84
- 32
- Uzun pas
- 16
- %60
- Uzun pas isabeti
- %39
- 3
- Orta
- 6
- %14
- Orta isabeti
- %29
- 231
- Rakip yarı sahada pas
- 146
- 214
- Kendi yarı sahasında pas
- 245
Savunma ve mücadele
- 21
- Müdahale
- 16
- 11
- Top kesme
- 6
- 16
- Uzaklaştırma
- 24
- 2
- Blok
- 4
- 5
- Kaleci kurtarışı
- 1
- 60
- Kazanılan ikili mücadele
- 42
- %62
- İkili mücadele başarısı
- %38
- 14
- Kazanılan hava topu
- 14
- %50
- Hava topu başarısı
- %50
Disiplin
- 9
- Faul
- 15
- 0
- Sarı kart
- 3
- 0
- Kırmızı kart
- 0
Maç özeti
Girona, Deportivo Alaves karşısında 1-0 kazandı.
- Gol: 16. dk Viktor Tsigankov (Girona).
- Topla oynama: Girona %52, Deportivo Alaves %48.
- Şut: Girona 10 (2 isabetli), Deportivo Alaves 14 (5 isabetli).
- Beklenen gol (xG) Deportivo Alaves lehineydi (0.85 - 1.84); maçı Girona kazandı.
- Sarı kart: 3.
- Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Paulo Gazzaniga (Girona, 8.6).
