İçeriğe geç
Giriş yap

Hellas Verona - Como

Serie ASerie A37. Hafta
Hellas VeronaHellas Verona
  • Darko Lazovic 69'

Hellas Verona 1, Como 1

Maç sonu
ComoComo
  • Maxence Caqueret 29'

Maçı Skorjin'le değerlendir

Çok yakında

Skorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.

  • Maç nasıl geçti?
  • Hak edilen sonuç mu?
  • Öne çıkan oyuncular
  • Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kadrolar

Hellas Verona3-4-1-2

  • 1Lorenzo Montipo
  • 87Daniele Ghilardi
  • 42Diego Coppola
  • 6Nicolas Valentini
  • 38Jackson Tchatchoua
  • 27Pawel Dawidowicz
  • 25Suat Serdar
  • 12Domagoj Bradaric
  • 24Antoine Bernede
  • 11Casper Tengstedt
  • 9Amin Sarr
Yedekler (15)
  • 35Daniel Mosquera
  • 8Darko Lazovic
  • 10Cheikh Niasse
  • 3Martin Frese
  • 20Grigoris Kastanos
  • 22Alessandro Berardi
  • 34Simone Perilli
  • 2Daniel Oyegoke
  • 4Flavius Daniliuc
  • 30Luan Patrick
  • 19Tobias Slotsager
  • 80Alphadjo Cissè
  • 5Marco Davide Faraoni
  • 14Dailon Rocha Livramento
  • 72Junior Ajayi

Como4-2-3-1

  • 30Jean Butez
  • 77Ignace Van Der Brempt
  • 5Edoardo Goldaniga
  • 2Marc-Oliver Kempf
  • 18Alberto Moreno
  • 23Maximo Perrone
  • 33Lucas Da Cunha
  • 79Nico Paz
  • 80Maxence Caqueret
  • 7Gabriel Strefezza
  • 11Anastasios Douvikas
Yedekler (12)
  • 31Mergim Vojvoda
  • 19Jonathan Ikoné
  • 10Patrick Cutrone
  • 41Álex Valle
  • 9Alessandro Gabrielloni
  • 25Pepe Reina
  • 12Pierre Bolchini
  • 6Alessio Iovine
  • 28Ivan Smolcic
  • 27Matthias Braunöder
  • 26Yannik Engelhardt
  • 90Iván Azon

Eksik oyuncular

Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.

Hellas Verona

  • Abdou Harroui

Como

  • Dele Alli
  • Alberto Dossena
  • Sergi Roberto
  • Assane Diao

Olaylar

  1. 22', Sarı kart, deplasman
    Maximo PerroneComo
  2. 27', Sarı kart, deplasman
    Maxence CaqueretComo
  3. 29', Gol, deplasman
    Maxence CaqueretAsist: assist by Anastasios DouvikasComo
  4. 30', Sarı kart, ev sahibi
    Alessandro BerardiHellas Verona
  5. 44', Sarı kart, deplasman
    Edoardo GoldanigaComo
  6. 58', Sarı kart, ev sahibi
    Pawel DawidowiczHellas Verona
  7. 61', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Anastasios Douvikas girdi, Patrick Cutrone çıktıComo
  8. 61', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Ignace Van Der Brempt girdi, Mergim Vojvoda çıktıComo
  9. 61', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Maxence Caqueret girdi, Jonathan Ikoné çıktıComo
  10. 62', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Antoine Bernede girdi, Darko Lazovic çıktıHellas Verona
  11. 62', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Casper Tengstedt girdi, Daniel Mosquera çıktıHellas Verona
  12. 69', Gol, ev sahibi
    Darko LazovicHellas Verona
  13. 77', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Pawel Dawidowicz girdi, Cheikh Niasse çıktıHellas Verona
  14. 79', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Alberto Moreno girdi, Álex Valle çıktıComo
  15. 87', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Domagoj Bradaric girdi, Martin Frese çıktıHellas Verona
  16. 87', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Amin Sarr girdi, Grigoris Kastanos çıktıHellas Verona
  17. 90+5', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Nico Paz girdi, Alessandro Gabrielloni çıktıComo

İstatistikler

Genel

%32
Topla oynama
%68
1.80
Beklenen gol (xG)
0.68
16
Toplam şut
12
3
İsabetli şut
6
5
Korner
5

Hücum

1.40
İsabetli şut xG (xGOT)
1.07
1.67
Açık oyun xG
0.59
0.13
Duran top xG
0.10
7
İsabetsiz şut
5
6
Engellenen şut
1
10
Ceza sahası içinden şut
6
6
Ceza sahası dışından şut
6
19
Rakip ceza sahasında topla buluşma
19
1
Ofsayt
2
6
Başarılı çalım
5
%67
Çalım başarısı
%36

Pas

242
Pas
550
%63
Pas isabeti
%87
11
Uzun pas
12
%19
Uzun pas isabeti
%36
5
Orta
2
%28
Orta isabeti
%17
97
Rakip yarı sahada pas
234
56
Kendi yarı sahasında pas
243

Savunma ve mücadele

20
Müdahale
8
9
Top kesme
13
18
Uzaklaştırma
26
2
Blok
5
4
Kaleci kurtarışı
2
50
Kazanılan ikili mücadele
44
%59
İkili mücadele başarısı
%41
17
Kazanılan hava topu
21
%45
Hava topu başarısı
%55

Disiplin

13
Faul
10
1
Sarı kart
3
0
Kırmızı kart
0

Maç özeti

Hellas Verona ile Como 1-1 berabere kaldı.

  • Goller: 29. dk Maxence Caqueret (Como); 69. dk Darko Lazovic (Hellas Verona).
  • Topla oynama: Como %68, Hellas Verona %32.
  • Şut: Hellas Verona 16 (3 isabetli), Como 12 (6 isabetli).
  • Beklenen gol (xG) Hellas Verona lehineydi (1.80 - 0.68).
  • Sarı kart: 5.
  • Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Lucas Da Cunha (Como, 7.9).
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80