İçeriğe geç
Giriş yap

Kasımpaşa - Fatih Karagümrük

Süper LigSüper Lig22. Hafta
KasımpaşaKasımpaşa
  • Kerem Demirbay 19'
  • Cenk Tosun 62'
  • Irfan Kahveci 71'

Kasımpaşa 3, Fatih Karagümrük 2

Maç sonu
Fatih KaragümrükFatih Karagümrük
  • Filip Mladenovic 80'
  • Ahmed Traore 90+2'

Maçı Skorjin'le değerlendir

Çok yakında

Skorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.

  • Maç nasıl geçti?
  • Hak edilen sonuç mu?
  • Öne çıkan oyuncular
  • Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kadrolar

Kasımpaşa4-2-3-1

  • 1Andreas Gianniotis
  • 2Claudio Winck
  • 50Rodrigo Becao
  • 4Adem Arous
  • 21Godfried Frimpong
  • 16Andri Fannar Baldursson
  • 26Kerem Demirbay
  • 71Irfan Kahveci
  • 12Mortadha Ben Ouanes
  • 19Adrian Benedyczak
  • 23Cenk Tosun
Yedekler (10)
  • 8Cafu
  • 34Fousseni Diabaté
  • 77Pape Habib Gueye
  • 18Jim Allevinah
  • 25Ali Yanar
  • 29Taylan Aydin
  • 33Emre Tasdemir
  • 5Eyup Aydin
  • 11Ali Kol
  • 17Kubilay Kanatsizkus

Fatih Karagümrük4-2-3-1

  • 13Ivo Grbic
  • 47Ricardo Esgaio
  • 4Davide Biraschi
  • 3Igor Lichnovsky
  • 25Filip Mladenovic
  • 5Matias Kranevitter
  • 8Berkay Özcan
  • 80Shavy Babicka
  • 23Sam Larsson
  • 72Baris Kalayci
  • 70Serginho
Yedekler (10)
  • 21Tiago Cukur
  • 6Bartug Elmaz
  • 10Daniele Verde
  • 88Ahmed Traore
  • 99Furkan Beklevic
  • 94Anil Yigit Cinar
  • 24Burhan Ersoy
  • 33Cagtay Kurukalip
  • 19Yaya Onogo
  • 15Abdul Kader Moussa Kone

Eksik oyuncular

Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.

Kasımpaşa

  • Nicholas Opoku
  • Kamil Cörekci
  • Erdem Cetinkaya
  • Haris Hajradinovic

Fatih Karagümrük

  • Joao Camacho

Olaylar

  1. 19', Gol, ev sahibi
    Kerem DemirbayAsist: assist by Mortadha Ben OuanesKasımpaşa
  2. 34', Sarı kart, ev sahibi
    Claudio WinckKasımpaşa
  3. 45+1', Sarı kart, ev sahibi
    Irfan KahveciKasımpaşa
  4. 60', Sarı kart, deplasman
    Matias KranevitterFatih Karagümrük
  5. 62', Gol, ev sahibi
    Cenk TosunAsist: assist by Irfan KahveciKasımpaşa
  6. 66', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Serginho girdi, Tiago Cukur çıktıFatih Karagümrük
  7. 67', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Shavy Babicka girdi, Daniele Verde çıktıFatih Karagümrük
  8. 67', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Matias Kranevitter girdi, Bartug Elmaz çıktıFatih Karagümrük
  9. 71', Gol, ev sahibi
    Irfan KahveciAsist: assist by Adrian BenedyczakKasımpaşa
  10. 71', Sarı kart, ev sahibi
    Rodrigo BecaoKasımpaşa
  11. 76', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Kerem Demirbay girdi, Cafu çıktıKasımpaşa
  12. 76', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Cenk Tosun girdi, Fousseni Diabaté çıktıKasımpaşa
  13. 76', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Irfan Kahveci girdi, Pape Habib Gueye çıktıKasımpaşa
  14. 79', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Baris Kalayci girdi, Ahmed Traore çıktıFatih Karagümrük
  15. 80', Gol, deplasman
    Filip MladenovicAsist: assist by Sam LarssonFatih Karagümrük
  16. 81', Sarı kart, deplasman
    Sam LarssonFatih Karagümrük
  17. 87', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Adrian Benedyczak girdi, Jim Allevinah çıktıKasımpaşa
  18. 89', Sarı kart, ev sahibi
    Pape Habib GueyeKasımpaşa
  19. 90+2', Gol, deplasman
    Ahmed TraoreAsist: assist by Daniele VerdeFatih Karagümrük
  20. 90+5', Sarı kart, ev sahibi
    Cenk TosunKasımpaşa

İstatistikler

Genel

%43
Topla oynama
%57
2.09
Beklenen gol (xG)
1.16
12
Toplam şut
11
6
İsabetli şut
4
2
Korner
3

Hücum

2.61
İsabetli şut xG (xGOT)
0.95
1.75
Açık oyun xG
1.02
0.35
Duran top xG
0.14
5
İsabetsiz şut
3
1
Engellenen şut
4
7
Ceza sahası içinden şut
8
5
Ceza sahası dışından şut
3
13
Rakip ceza sahasında topla buluşma
17
1
Ofsayt
3
3
Başarılı çalım
10
%33
Çalım başarısı
%53

Pas

347
Pas
462
%79
Pas isabeti
%83
29
Uzun pas
21
%46
Uzun pas isabeti
%51
4
Orta
3
%31
Orta isabeti
%21
101
Rakip yarı sahada pas
216
173
Kendi yarı sahasında pas
168

Savunma ve mücadele

23
Müdahale
9
9
Top kesme
3
28
Uzaklaştırma
18
4
Blok
2
2
Kaleci kurtarışı
2
52
Kazanılan ikili mücadele
50
%48
İkili mücadele başarısı
%52
18
Kazanılan hava topu
13
%58
Hava topu başarısı
%42

Disiplin

20
Faul
8
5
Sarı kart
2
0
Kırmızı kart
0

Maç özeti

Kasımpaşa, Fatih Karagümrük karşısında 3-2 kazandı.

  • Goller: 19. dk Kerem Demirbay (Kasımpaşa); 62. dk Cenk Tosun (Kasımpaşa); 71. dk Irfan Kahveci (Kasımpaşa); 80. dk Filip Mladenovic (Fatih Karagümrük); 90+2. dk Ahmed Traore (Fatih Karagümrük).
  • Topla oynama: Fatih Karagümrük %57, Kasımpaşa %43.
  • Şut: Kasımpaşa 12 (6 isabetli), Fatih Karagümrük 11 (4 isabetli).
  • Kasımpaşa galibiyeti pozisyon üretimiyle uyumluydu (xG 2.09 - 1.16).
  • Sarı kart: 7.
  • Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Irfan Kahveci (Kasımpaşa, 8.7).
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80