İçeriğe geç
Giriş yap

Malmö FF - Panathinaikos

Avrupa LigiAvrupa Ligi4. Hafta
Malmö FFMalmö FF

Malmö FF 0, Panathinaikos 1

Maç sonu
PanathinaikosPanathinaikos
  • Filip Djuricic 85'

Maçı Skorjin'le değerlendir

Çok yakında

Skorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.

  • Maç nasıl geçti?
  • Hak edilen sonuç mu?
  • Öne çıkan oyuncular
  • Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kadrolar

Malmö FF4-3-3

  • 33Melker Ellborg
  • 17Jens Stryger Larsen
  • 18Pontus Jansson
  • 5Andrej Djuric
  • 25Busanello
  • 7Otto Rosengren
  • 40Kenan Busuladzic
  • 37Adrian Skogmar
  • 11Emmanuel Ekong
  • 29Sead Haksabanovic
  • 38Hugo Bolin
Yedekler (12)
  • 16Oliver Berg
  • 15Salifou Soumah
  • 21Stefano Holmquist Vecchia
  • 6Oscar Lewicki
  • 50Joakim Persson
  • 30Robin Olsen
  • 2Johan Karlsson
  • 13Martin Olsson
  • 10Anders Christiansen
  • 46Antonio Palac
  • 48Theodor Lundbergh
  • 52Viggo Karlsson

Panathinaikos4-3-3

  • 40Alban Lafont
  • 27Giannis Kotsiras
  • 14Erik Palmer-Brown
  • 5Ahmed Touba
  • 77Giorgos Kyriakopoulos
  • 4Pedro Chirivella
  • 6Manolis Siopis
  • 31Filip Djuricic
  • 10Tete
  • 19Karol Swiderski
  • 9Anass Zaroury
Yedekler (10)
  • 72Milos Pantovic
  • 16Adam Gnezda Cerin
  • 11Anastasios Bakasetas
  • 69Bartlomiej Dragowski
  • 70Kostas Kotsaris
  • 26Elton Fikaj
  • 25Filip Mladenovic
  • 15Sverrir Ingi Ingason
  • 30Adriano Bregu
  • 20Vicente Taborda

Eksik oyuncular

Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.

Malmö FF

  • Daniel Gudjohnsen
  • Arnor Sigurdsson
  • Erik Botheim
  • Lasse Berg Johnsen

Panathinaikos

  • Alexander Jeremejeff
  • Cyriel Dessers
  • Davide Calabria
  • Facundo Pellistri
  • Giannis Bokos
  • Renato Sanches

Olaylar

  1. 41', Sarı kart, ev sahibi
    Otto RosengrenMalmö FF
  2. 43', Sarı kart, deplasman
    Manolis SiopisPanathinaikos
  3. 46', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Karol Swiderski girdi, Milos Pantovic çıktıPanathinaikos
  4. 48', Sarı kart, deplasman
    Giannis KotsirasPanathinaikos
  5. 56', Sarı kart, deplasman
    Pedro ChirivellaPanathinaikos
  6. 60', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Manolis Siopis girdi, Adam Gnezda Cerin çıktıPanathinaikos
  7. 65', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Emmanuel Ekong girdi, Salifou Soumah çıktıMalmö FF
  8. 65', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Kenan Busuladzic girdi, Oliver Berg çıktıMalmö FF
  9. 78', Sarı kart, deplasman
    TetePanathinaikos
  10. 82', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Hugo Bolin girdi, Stefano Holmquist Vecchia çıktıMalmö FF
  11. 82', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Tete girdi, Anastasios Bakasetas çıktıPanathinaikos
  12. 85', Gol, deplasman
    Filip DjuricicPanathinaikos
  13. 88', Sarı kart, ev sahibi
    Stefano Holmquist VecchiaMalmö FF
  14. 90+2', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Otto Rosengren girdi, Oscar Lewicki çıktıMalmö FF

İstatistikler

Genel

%57
Topla oynama
%43
1.42
Beklenen gol (xG)
1.36
12
Toplam şut
11
2
İsabetli şut
4
4
Korner
2

Hücum

0.29
İsabetli şut xG (xGOT)
1.71
0.60
Açık oyun xG
0.55
0.82
Duran top xG
0.02
9
İsabetsiz şut
5
1
Engellenen şut
2
8
Ceza sahası içinden şut
6
4
Ceza sahası dışından şut
5
28
Rakip ceza sahasında topla buluşma
17
2
Ofsayt
0
10
Başarılı çalım
5
%67
Çalım başarısı
%50

Pas

589
Pas
439
%84
Pas isabeti
%82
9
Uzun pas
28
%20
Uzun pas isabeti
%49
2
Orta
4
%18
Orta isabeti
%29
172
Rakip yarı sahada pas
196
325
Kendi yarı sahasında pas
162

Savunma ve mücadele

8
Müdahale
21
8
Top kesme
8
16
Uzaklaştırma
19
2
Blok
1
3
Kaleci kurtarışı
3
44
Kazanılan ikili mücadele
48
%47
İkili mücadele başarısı
%53
11
Kazanılan hava topu
11
%50
Hava topu başarısı
%50

Disiplin

12
Faul
17
2
Sarı kart
4
0
Kırmızı kart
0

Maç özeti

Panathinaikos, Malmö FF karşısında 1-0 kazandı.

  • Gol: 85. dk Filip Djuricic (Panathinaikos).
  • Topla oynama: Malmö FF %57, Panathinaikos %43.
  • Şut: Malmö FF 12 (2 isabetli), Panathinaikos 11 (4 isabetli).
  • Pozisyon üretimi dengeliydi (xG 1.42 - 1.36).
  • Sarı kart: 6.
  • Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Filip Djuricic (Panathinaikos, 8.2).
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80