İçeriğe geç
Giriş yap

Real Betis - Barcelona

La LigaLa Liga21. Hafta
Real BetisReal Betis
  • Isco 56'
  • Isco 59'

Real Betis 2, Barcelona 4

Maç sonu
BarcelonaBarcelona
  • Ferran Torres 21'
  • Ferran Torres 48'
  • Joao Félix 90'
  • Ferran Torres 90+2'

Maçı Skorjin'le değerlendir

Çok yakında

Skorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.

  • Maç nasıl geçti?
  • Hak edilen sonuç mu?
  • Öne çıkan oyuncular
  • Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kadrolar

Real Betis4-2-3-1

  • 13Rui Silva
  • 2Hector Bellerin
  • 6Germán Pezzella
  • 19Sokratis Papastathopoulos
  • 20Abner
  • 4Johnny Cardoso
  • 21Marc Roca
  • 11Luiz Henrique
  • 22Isco
  • 38Assane Diao
  • 12Willian José
Yedekler (9)
  • 8Nabil Fekir
  • 9Borja Iglesias
  • 27Sergi Altimira
  • 30Francisco Vieites
  • 42Pablo Busto
  • 34Ricardo Visus
  • 33Xavi Pleguezuelo
  • 16Juan Cruz
  • 17Rodri

Barcelona4-3-3

  • 13Inaki Pena
  • 23Jules Koundé
  • 4Ronald Araujo
  • 33Pau Cubarsi
  • 3Alejandro Balde
  • 22Ilkay Gündogan
  • 21Frenkie de Jong
  • 8Pedri
  • 27Lamine Yamal
  • 9Robert Lewandowski
  • 7Ferran Torres
Yedekler (9)
  • 19Vitor Roque
  • 32Fermin Lopez
  • 14Joao Félix
  • 26Ander Astralaga
  • 31Diego Kochen
  • 39Héctor Fort
  • 18Oriol Romeu
  • 20Sergi Roberto
  • 38Marc Guiu

Eksik oyuncular

Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.

Real Betis

  • Diego Llorente

Barcelona

  • Dani Olmo
  • Daniel Rodriguez
  • Marc-Andre ter Stegen

Olaylar

  1. 21', Gol, deplasman
    Ferran TorresAsist: assist by PedriBarcelona
  2. 46', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Willian José girdi, Borja Iglesias çıktıReal Betis
  3. 46', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Assane Diao girdi, Nabil Fekir çıktıReal Betis
  4. 48', Gol, deplasman
    Ferran TorresBarcelona
  5. 56', Gol, ev sahibi
    IscoReal Betis
  6. 58', Sarı kart, deplasman
    Frenkie de JongBarcelona
  7. 59', Gol, ev sahibi
    IscoAsist: assist by Luiz HenriqueReal Betis
  8. 63', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Robert Lewandowski girdi, Vitor Roque çıktıBarcelona
  9. 71', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Pedri girdi, Fermin Lopez çıktıBarcelona
  10. 72', Sarı kart, ev sahibi
    AbnerReal Betis
  11. 73', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Johnny Cardoso girdi, Sergi Altimira çıktıReal Betis
  12. 81', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Pau Cubarsi girdi, Joao Félix çıktıBarcelona
  13. 90', Gol, deplasman
    Joao FélixAsist: assist by Ferran TorresBarcelona
  14. 90+2', Gol, deplasman
    Ferran TorresAsist: assist by Lamine YamalBarcelona
  15. 90+6', Sarı kart, deplasman
    Vitor RoqueBarcelona

İstatistikler

Genel

%36
Topla oynama
%64
1.14
Beklenen gol (xG)
2.96
14
Toplam şut
11
5
İsabetli şut
4
3
Korner
4

Hücum

0.59
İsabetli şut xG (xGOT)
2.00
0.92
Açık oyun xG
2.94
0.22
Duran top xG
0.02
6
İsabetsiz şut
5
3
Engellenen şut
2
7
Ceza sahası içinden şut
9
7
Ceza sahası dışından şut
2
19
Rakip ceza sahasında topla buluşma
22
4
Ofsayt
6
11
Başarılı çalım
9
%46
Çalım başarısı
%50

Pas

315
Pas
579
%83
Pas isabeti
%87
15
Uzun pas
15
%48
Uzun pas isabeti
%43
4
Orta
2
%27
Orta isabeti
%12
120
Rakip yarı sahada pas
225
141
Kendi yarı sahasında pas
279

Savunma ve mücadele

16
Müdahale
24
7
Top kesme
7
29
Uzaklaştırma
18
2
Blok
4
0
Kaleci kurtarışı
2
47
Kazanılan ikili mücadele
58
%45
İkili mücadele başarısı
%55
11
Kazanılan hava topu
14
%44
Hava topu başarısı
%56

Disiplin

12
Faul
9
1
Sarı kart
2
0
Kırmızı kart
0

Maç özeti

Barcelona, Real Betis karşısında 4-2 kazandı.

  • Goller: 21. dk Ferran Torres (Barcelona); 48. dk Ferran Torres (Barcelona); 56. dk Isco (Real Betis); 59. dk Isco (Real Betis); 90. dk Joao Félix (Barcelona); 90+2. dk Ferran Torres (Barcelona).
  • Topla oynama: Barcelona %64, Real Betis %36.
  • Şut: Real Betis 14 (5 isabetli), Barcelona 11 (4 isabetli).
  • Barcelona galibiyeti pozisyon üretimiyle uyumluydu (xG 1.14 - 2.96).
  • Sarı kart: 3.
  • Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Ferran Torres (Barcelona, 9.8).
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80