Werder Bremen - Mainz 05
BundesligaBundesliga26. Hafta
Werder BremenWerder Bremen 0, Mainz 05 2
Maç sonu
Mainz 05- Paul Nebel 6'
- Jae-Sung Lee 52'
Maçı Skorjin'le değerlendir
Çok yakındaSkorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.
Kadrolar
Werder Bremen4-2-3-1
- 30Mio BackhausKaleci
- 3Yukinari SugawaraSağ bek
- 22Julián MalatiniSağ stoper
- 32Marco FriedlSol stoper
- 2Olivier DemanSol bek
- 10Leonardo BittencourtDefansif orta saha
- 18Cameron PuertasDefansif orta saha
- 17Marco GrüllSağ kanat
- 6Jens StageOfansif orta saha
- 20Romano SchmidSol kanat
- 9Keke ToppForvet
Yedekler (9)
- 11Justin Njinmah
- 33Mick Schmetgens
- 23Isaac Schmidt
- 24Patrice Covic
- 29Salim Musah
- 13Karl Hein
- 31Karim Coulibaly
- 27Felix Agu
- 7Samuel Mbangula
Mainz 053-5-2
- 33Daniel BatzKaleci
- 21Danny da CostaSağ stoper
- 4Stefan PoschStoper
- 31Dominik KohrSol stoper
- 30Silvan WidmerSağ orta saha
- 8Paul NebelSağ orta saha
- 6Kaishu SanoOrta saha
- 7Jae-Sung LeeSol orta saha
- 2Phillipp MweneSol orta saha
- 20Phillip TietzSağ kanat
- 23Sheraldo BeckerSol kanat
Yedekler (9)
- 22Nikolas Veratschnig
- 44Nelson Weiper
- 48Kacper Potulski
- 15Lennard Maloney
- 24Sota Kawasaki
- 1Lasse Rieß
- 5Maxim Leitsch
- 11Armindo Sieb
- 14William Bøving
Eksik oyuncular
Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.
Werder Bremen
- Senne Lynen
- Niklas Stark
- Amos Pieper
- Maximilian Wöber
- Mitchell Weiser
- Jovan Milosevic
- Victor Okoh Boniface
Mainz 05
- Stefan Bell
- Robin Zentner
- Andreas Hanche-Olsen
- Maxim Dal
- Anthony Caci
- Nadiem Amiri
- Benedict Hollerbach
- Silas Katompa Mvumpa
Olaylar
- 6', Gol, deplasmanPaul NebelAsist: assist by Phillipp MweneMainz 056', Gol, deplasmanPaul NebelAsist: assist by Phillipp Mwene
- 38', Sarı kart, ev sahibiLeonardo BittencourtWerder BremenLeonardo Bittencourt38', Sarı kart, ev sahibi
- 46', Oyuncu değişikliği, ev sahibiKeke Topp girdi, Justin Njinmah çıktıWerder BremenKeke Topp girdi, Justin Njinmah çıktı46', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 52', Gol, deplasmanJae-Sung LeeAsist: assist by Sheraldo BeckerMainz 0552', Gol, deplasmanJae-Sung LeeAsist: assist by Sheraldo Becker
- 55', Oyuncu değişikliği, ev sahibiJulián Malatini girdi, Mick Schmetgens çıktıWerder BremenJulián Malatini girdi, Mick Schmetgens çıktı55', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 62', Sarı kart, deplasmanJae-Sung LeeMainz 0562', Sarı kart, deplasmanJae-Sung Lee
- 63', Sarı kart, ev sahibiJens StageWerder BremenJens Stage63', Sarı kart, ev sahibi
- 69', Oyuncu değişikliği, ev sahibiLeonardo Bittencourt girdi, Patrice Covic çıktıWerder BremenLeonardo Bittencourt girdi, Patrice Covic çıktı69', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 69', Oyuncu değişikliği, ev sahibiYukinari Sugawara girdi, Isaac Schmidt çıktıWerder BremenYukinari Sugawara girdi, Isaac Schmidt çıktı69', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 72', Oyuncu değişikliği, deplasmanPhillip Tietz girdi, Nelson Weiper çıktıMainz 0572', Oyuncu değişikliği, deplasmanPhillip Tietz girdi, Nelson Weiper çıktı
- 72', Oyuncu değişikliği, deplasmanPhillipp Mwene girdi, Nikolas Veratschnig çıktıMainz 0572', Oyuncu değişikliği, deplasmanPhillipp Mwene girdi, Nikolas Veratschnig çıktı
- 81', Oyuncu değişikliği, deplasmanSilvan Widmer girdi, Kacper Potulski çıktıMainz 0581', Oyuncu değişikliği, deplasmanSilvan Widmer girdi, Kacper Potulski çıktı
- 85', Oyuncu değişikliği, ev sahibiMarco Grüll girdi, Salim Musah çıktıWerder BremenMarco Grüll girdi, Salim Musah çıktı85', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
- 87', Oyuncu değişikliği, deplasmanJae-Sung Lee girdi, Sota Kawasaki çıktıMainz 0587', Oyuncu değişikliği, deplasmanJae-Sung Lee girdi, Sota Kawasaki çıktı
- 87', Oyuncu değişikliği, deplasmanSheraldo Becker girdi, Lennard Maloney çıktıMainz 0587', Oyuncu değişikliği, deplasmanSheraldo Becker girdi, Lennard Maloney çıktı
İstatistikler
Genel
- %66
- Topla oynama
- %34
- 1.08
- Beklenen gol (xG)
- 1.08
- 16
- Toplam şut
- 11
- 3
- İsabetli şut
- 2
- 9
- Korner
- 4
Hücum
- 1.77
- İsabetli şut xG (xGOT)
- 1.30
- 0.78
- Açık oyun xG
- 0.73
- 0.30
- Duran top xG
- 0.35
- 7
- İsabetsiz şut
- 4
- 6
- Engellenen şut
- 5
- 14
- Ceza sahası içinden şut
- 9
- 2
- Ceza sahası dışından şut
- 2
- 31
- Rakip ceza sahasında topla buluşma
- 17
- 2
- Ofsayt
- 2
- 8
- Başarılı çalım
- 7
- %53
- Çalım başarısı
- %78
Pas
- 604
- Pas
- 304
- %85
- Pas isabeti
- %69
- 19
- Uzun pas
- 16
- %44
- Uzun pas isabeti
- %37
- 8
- Orta
- 3
- %23
- Orta isabeti
- %21
- 237
- Rakip yarı sahada pas
- 93
- 276
- Kendi yarı sahasında pas
- 117
Savunma ve mücadele
- 10
- Müdahale
- 14
- 10
- Top kesme
- 12
- 33
- Uzaklaştırma
- 43
- 5
- Blok
- 6
- 0
- Kaleci kurtarışı
- 3
- 48
- Kazanılan ikili mücadele
- 46
- %47
- İkili mücadele başarısı
- %53
- 23
- Kazanılan hava topu
- 18
- %56
- Hava topu başarısı
- %44
Disiplin
- 7
- Faul
- 7
- 2
- Sarı kart
- 1
- 0
- Kırmızı kart
- 0
Maç özeti
Mainz 05, Werder Bremen karşısında 2-0 kazandı.
- Goller: 6. dk Paul Nebel (Mainz 05); 52. dk Jae-Sung Lee (Mainz 05).
- Topla oynama: Werder Bremen %66, Mainz 05 %34.
- Şut: Werder Bremen 16 (3 isabetli), Mainz 05 11 (2 isabetli).
- Pozisyon üretimi dengeliydi (xG 1.08 - 1.08).
- Sarı kart: 3.
- Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Daniel Batz (Mainz 05, 8.9).
