İçeriğe geç
Giriş yap

West Ham United - Manchester City

Premier LigPremier Lig3. Hafta
West Ham UnitedWest Ham United

West Ham United 1, Manchester City 3

Maç sonu
Manchester CityManchester City

Maçı Skorjin'le değerlendir

Çok yakında

Skorjin hazır olduğunda bu maç için burada soru sorabileceksin.

  • Maç nasıl geçti?
  • Hak edilen sonuç mu?
  • Öne çıkan oyuncular
  • Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kadrolar

West Ham United4-3-3

  • 23Alphonse Areola
  • 29Aaron Wan-Bissaka
  • 15Konstantinos Mavropanos
  • 26Max Kilman
  • 33Emerson
  • 24Guido Rodriguez
  • 19Edson Álvarez
  • 10Lucas Paquetá
  • 20Jarrod Bowen
  • 9Michail Antonio
  • 14Mohammed Kudus
Yedekler (9)
  • 1Lukasz Fabianski
  • 5Vladimir Coufal
  • 11Niclas Füllkrug
  • 28Tomas Soucek
  • 7Crysencio Summerville
  • 25Jean-Clair Todibo
  • 42Kaelan Casey
  • 39Andy Irving
  • 17Luis Guilherme

Manchester City3-2-4-1

  • 31Ederson
  • 25Manuel Akanji
  • 3Ruben Dias
  • 24Josko Gvardiol
  • 82Rico Lewis
  • 8Mateo Kovacic
  • 11Jérémy Doku
  • 20Bernardo Silva
  • 17Kevin De Bruyne
  • 10Jack Grealish
  • 9Erling Haaland
Yedekler (9)
  • 19Ilkay Gündogan
  • 27Matheus Nunes
  • 2Kyle Walker
  • 6Nathan Aké
  • 18Stefan Ortega
  • 5John Stones
  • 75Nico O'Reilly
  • 87James McAtee
  • 16Rodri

Eksik oyuncular

Maçta oynayamayacak oyuncular. Sebep (sakatlık ya da ceza) kaynağımızda her zaman belirtilmiyor.

West Ham United

Eksik oyuncu bilgisi yok.

Manchester City

  • Claudio Echeverri
  • Phil Foden

Olaylar

  1. 10', Gol, deplasman
    Erling HaalandAsist: assist by Bernardo SilvaManchester City
  2. 19', Gol, ev sahibi
    Ruben Dias (kendi kalesine)West Ham United
  3. 30', Gol, deplasman
    Erling HaalandAsist: assist by Rico LewisManchester City
  4. 44', Sarı kart, deplasman
    Kevin De BruyneManchester City
  5. 46', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Alphonse Areola girdi, Lukasz Fabianski çıktıWest Ham United
  6. 61', Sarı kart, ev sahibi
    EmersonWest Ham United
  7. 63', Sarı kart, ev sahibi
    Max KilmanWest Ham United
  8. 68', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Jérémy Doku girdi, Ilkay Gündogan çıktıManchester City
  9. 71', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Emerson girdi, Vladimir Coufal çıktıWest Ham United
  10. 71', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Michail Antonio girdi, Niclas Füllkrug çıktıWest Ham United
  11. 72', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Jack Grealish girdi, Matheus Nunes çıktıManchester City
  12. 75', Sarı kart, ev sahibi
    Guido RodriguezWest Ham United
  13. 77', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Edson Álvarez girdi, Tomas Soucek çıktıWest Ham United
  14. 83', Gol, deplasman
    Erling HaalandAsist: assist by Matheus NunesManchester City
  15. 86', Oyuncu değişikliği, ev sahibi
    Jarrod Bowen girdi, Crysencio Summerville çıktıWest Ham United
  16. 88', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Josko Gvardiol girdi, Kyle Walker çıktıManchester City
  17. 88', Oyuncu değişikliği, deplasman
    Kevin De Bruyne girdi, Nathan Aké çıktıManchester City
  18. 90+1', Sarı kart, deplasman
    Manuel AkanjiManchester City

İstatistikler

Genel

%32
Topla oynama
%68
0.73
Beklenen gol (xG)
3.00
10
Toplam şut
23
2
İsabetli şut
8
3
Korner
11

Hücum

0.19
İsabetli şut xG (xGOT)
2.88
0.50
Açık oyun xG
2.47
0.23
Duran top xG
0.53
5
İsabetsiz şut
10
3
Engellenen şut
5
7
Ceza sahası içinden şut
19
3
Ceza sahası dışından şut
4
24
Rakip ceza sahasında topla buluşma
58
0
Ofsayt
1
10
Başarılı çalım
12
%67
Çalım başarısı
%80

Pas

340
Pas
726
%84
Pas isabeti
%92
19
Uzun pas
34
%56
Uzun pas isabeti
%72
4
Orta
8
%29
Orta isabeti
%36
136
Rakip yarı sahada pas
415
148
Kendi yarı sahasında pas
255

Savunma ve mücadele

11
Müdahale
15
6
Top kesme
7
20
Uzaklaştırma
18
5
Blok
3
5
Kaleci kurtarışı
2
32
Kazanılan ikili mücadele
44
%38
İkili mücadele başarısı
%62
9
Kazanılan hava topu
7
%56
Hava topu başarısı
%44

Disiplin

10
Faul
3
3
Sarı kart
2
0
Kırmızı kart
0

Maç özeti

Manchester City, West Ham United karşısında 3-1 kazandı.

  • Topla oynama: Manchester City %68, West Ham United %32.
  • Şut: West Ham United 10 (2 isabetli), Manchester City 23 (8 isabetli).
  • Manchester City galibiyeti pozisyon üretimiyle uyumluydu (xG 0.73 - 3.00).
  • Sarı kart: 5.
  • Maçın en yüksek puanlı oyuncusu: Erling Haaland (Manchester City, 9.7).
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80