İçeriğe geç
Giriş yap

La Liga Gol Tablosu: En Çok Gol Atan ve En Az Gol Yiyen Takımlar

İspanya · 2026/2027 sezonu

En çok gol atan takım Barcelona (40 gol); en az gol yiyen Celta Vigo (7 gol).

Maç verisiVeriler 21:59 itibarıylaBilgilendirme amaçlıdır
Bu tablo nasıl okunur?
  • A: attığı gol, Y: yediği gol, Av: averaj (A eksi Y).
  • Temiz: gol yemeden bitirdiği maç sayısı.

Gol tablosu

#
1BarcelonaBarcelona4011+294,0
2Real MadridReal Madrid2510+152,5
3Atletico MadridAtletico Madrid208+122,0
4Real SociedadReal Sociedad1918+11,9
5LevanteLevante1619-31,6
6Real BetisReal Betis1614+21,6
7SevillaSevilla161601,6
8Racing SantanderRacing Santander1526-111,5
9VillarrealVillarreal1514+11,5
10Deportivo AlavesDeportivo Alaves1411+31,4
11ElcheElche1417-31,4
12Deportivo A CoruñaDeportivo A Coruña131301,3
13Athletic ClubAthletic Club129+31,2
14EspanyolEspanyol1214-21,2
15Rayo VallecanoRayo Vallecano1220-81,2
16Celta VigoCelta Vigo107+31,0
17OsasunaOsasuna1020-101,0
18MálagaMálaga719-120,7
19ValenciaValencia717-100,7
20GetafeGetafe515-100,5
WhatsApp'tan yaz+90 546 915 67 80